OYUNCULAR

Ayça İnci

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 30 Nisan 1978

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Güldüren Şüphe Ayça İnci (d. 30 Nisan 1978, İstanbul), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Ünlü oyuncu Bilal İnci\' nin torunudur. Lise eğitimi sırasında reklam filmleri ve müzik kliplerinde oynayarak kamera karşısına geçen sanatçı, 16 yaşındayken Kartal Tibet\'in yönettiği "Borsa" adlı tv dizisinde ilk rolünü aldı. Emektar sinema oyuncusu Bilal İnci\'nin torunu olan Ayça İnci, resim konusunda üniversite eğitimi almak istemesine karşın, düşünce değişikliğiyle oyunculukta karar kılarak 1997\'de Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu\'nda kurs gördü. MSM\'de dört yıl sinema, müzikal ve tiyatro eğitimi aldı. Ahmet Kaya\'nın Beni Vur isimli şarkısının Sinan Çetin tarafından çekilen klibinde yer aldı. Uğur Yücel\'le tanışmasının ardından "Alacakaranlık" dizisinde rol alarak dikkat çeken sanatçı, Süheyl Uygur - Behzat UygurTiyatrosu\'nda turne oyunlarında görev yaptı. İnci, sinema ve dizi filmlerde rol almayı sürdürmektedir.

Burhan İnce

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Boynuz Kulağı Geçer

Deniz Oral

Doğum Yeri: Mersin

Doğum Tarihi: 14 Ekim 1963

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar:Güldüren Şüphe 14 Ekim 1963’te Mersin\'de dünyaya gelen oyuncu, ilk, orta ve lise eğitimini de memleketinde tamamladı. Beş çocuklu bir ailenin en minik ferdi olan Oral’ın üç ağabeyi ve tiyatrocu bir de ablası vardı. Mersin Bölge Tiyatrosu’nda oynayan ablası, çocuk oyuncuya ihtiyaç duyulduğu bir gün Deniz Oral’ın elinden tutup onu tiyatroyla tanıştırdı. Küçüklüğünden beri tiyatroya yeteneği ve ilgisi olan Oral, “Almanya’dan Bir Yar Gelir Bizlere” ile sahneye ilk adımını attı. Deniz Oral, uzun bir süre Mersin Bölge Tiyatrosu\'nda amatör oyunculuğa devam etti. ON PARMAĞINDA 10 MARİFET Sanatçı, aynı zamanda 15 yıl boyunca profesyonel olarak futbol oynadı. 1985’te Ankara\'ya gittikten bir yıl sonra da TRT’de dublaj yapmaya başladı. Artık profesyonel tiyatro yaşamına da adım atmıştı böylelikle. Yedi yıl Ankara\'da yaşadı. Daha sonra da yeni bir tiyatro projesi için İstanbul\'a gitti ve çeşitli tiyatrolarda oyun oynamaya başladı. Sonrasında oyunlar, diziler, filmler... Deniz Oral, sahnenin üstünde olmak ve seyircinin ortaya konan emeği beğenip alkışlaması kadar güzel bir şeyin olmadığını düşünüyor. Ona göre tiyatro, bir bakış açısı, felsefe, hatta yaşam biçimi… On parmağında 10 marifet olan ünlü oyuncunun ‘Kaçma Benden’ adlı bir de müzik albümü bulunuyor. Sanat yönetmeni Hatice Cengiz ile evli olan Deniz Oral’ın oğlu Doğu Berke ise 4 yaşında…

Desen Uygur

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Hassta Etme Adamı, Komedi Komedi, Benimle Oynar mısınEĞİTİM DURUMU : Maçka İlköğretim Okulu: (1991-1995) Moda İlköğretim Okulu: (1995-1998) Göztepe İhsan Kurşunoğlu Lisesi: (1998-2001) Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu:(2002-2006)

Duygu Paracıkoğlu

Doğum Yeri: -

Doğum Tarihi: -

Hakkında:
Email: duyguparacikoglu@gmail.com Doğum tarihi: 19.08.1981 Doğum yeri: BALIKESİR Boy: 1.65 Kilo: 50 Göz rengi: Yeşil Saç rengi: kumral EĞİTİM 2004 Selçuk Ü. Dev. Konservatuvarı Tiyatro Böl. Mezunu

Duygu Taşkın Terzibaşoğlu

Doğum Yeri: -

Doğum Tarihi: -

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Komedi Komedi,Güldüren Şüphe,Kodum mu Oturturum

Ferdi Akarnur

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi: 1945

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Teleköle Ferdi Akarnur (d. 1945 - ) Sinema ve dizi oyuncusu. Ferdi Akarnur 1945 yılında doğdu. İlk olarak Dila Hanım filminde karşımıza çıktı. 1985 yılından itibaren sinema filmlerinde rol aldı.kemal sunalla uyanık gazeteci ve inatçı filmlerinde oynadı 1993 yılında yılında Haşlama Taşlama dizisi ile dizilerde oynamaya başladı. 2002 - 2003 yılları arasında Olacak O Kadar dizisinde rol aldı. Çocuklar Duymasın dizisiyle tanındı. 2001 - 2004 yılları arsında Çocuklar Duymasın\'da Emekli Müşteşar Kemal rolünü canlandırdı, hemen ardından Çocuklar Ne Olacak dizisinde de bu rolünü canlandırmaya devam etti. Bunun yanı sıra çeşitli dizilerde görev aldı. 2010 yılında yeniden yeni bölümleri yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın dizisinde halen görev alıyor.

Feza Zerengil

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Boynuz Kulağı Geçer

Gökçe Bahadır

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Kodum mu Oturturum Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi\'nde oyunculuk eğitimi aldı. Bir yandan da Fenerbahçe FM\'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV\'de VJ’lik, ardından Show TV\'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı. Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk\'te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır.

Güner Özkul

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1 Şubat 1966

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar:Teleköle Güner Özkul (d. 1 Şubat 1966, İstanbul) Oyuncu ve sunucu. Bir süre CNN Türk\'teki Afiş adlı kültür sanat programını sunmuş, film ve dizilerde rol almıştır. Suna Selen ile Münir Özkul\'un kızıdır. 1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında, aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Aynı üniversitenin sinema televizyon bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir. Bir süre grafikerlik ve daha sonra mankenlik yaptı. Tümay Özokur Film Reklam ajansına bağlıdır. Seslendirme de yapmaktadır. Vajina Monologları oyununda rol aldı. Samanyolu TV\'de yayınlanan Kollama dizisinde Sevilay karakterini canlandırmakta olan oyuncu dizinin 85. bölümde dizide ayrılmıştır. Annesi Suna Selen\'in Güner Sümer\'le yaptığı evlilikten olan kardeşi Sinan Sümer de oyunculuk yapmaktadır.

Hülya Şen

Doğum Yeri: Balıkesir

Doğum Tarihi: 1968

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar:Teleköle Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Dokuz Eylül ÜniversitesiTiyatro Bölümü mezunudur. Başarıyla oynadığı tiyatro ve sinema filmleri ile ilgili birçok ödül almıştır.

İncilay Şahin

Doğum Yeri: Kayseri

Doğum Tarihi: 29 Ocak 1961

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Güldüren Şüphe Eğitim Durumu MSM Aktör Std.

İpek Tanrıyar

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi: 1980

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Teleköle 1980 Doğumlu, Trakya Üniversitesi Turizim Bölümü Mezunu. Oyuncu ve Manken. 2002 Yılında BrindarAdlı Bir Filmde Oynadı. Milano\'da Bir Turk\'un Sahibi Olduğu Mankenlik Ajansinda Çalıştı. Daha Sonra Bir Tatlı Huzur, Karaoğlan ve Serseri Gibi Çeşitli Dizilerde Rol Aldı.

Kahraman Sivri

Doğum Yeri: -

Doğum Tarihi: -

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Hassta Etme Adamı, Komedi Komedi, Benimle Oynar mısın Oyunculuk serüvenine profesyonel anlamda 1989 yılında yani 21 yaşında başladım. Önceleri hayatımda sosyal bir şeyler olması uğruna çıktığım bu yolculuk içine girdikçe heyecan vermeye ve önce kendimi sonrasında da diğer insanları tanımama onlara farklı aynadan bakmama yardımcı olduğunu hissettim. İnsanın kendisine başka bir aynadan bakması ayrıca hiç tanımadığın insanların içine girip onları başka insanlara yansıtmanın müthiş bir şey olduğunu öğrenince, bunun en büyük faydasını öğretici gözle bana sunan hocam Tevfik Gelenbe ile Profesyonel Tiyatro Sahnesine adım attım. “Biraz Kati Olur musunuz” , “Bir Yürek Sohbetçiği” o dönemlerde oynadığım ilk oyunlarımdandır. 1997 yılında Enis Fosforoğlu Tiyatrosuna girip 3 sezon çalıştım. “Deli” , “Beyefendiyi Görmek İstiyorum” gibi sezona damgasını vuran oyunlarda rol aldım. 2001 yılında Tiyatro Portakalla “Sigara Böreği” isimli oyunla 2 sene aradan sonra tiyatroya dönüş yapıp 2003 yılında Tiyatrol ekibi olarak Afife Jale en iyi oyun ödülü alan “Neden Güldün “ isimli oyunda rol alıp 2,5 sezon tüm Türkiye de oyunu sergiledik. Daha sonrasında 1 sezon Metin Zakoğlu ile çalışıp, Şu anda çalıştığım büyük üstad Nejat Uygur un oğulları Süheyl – Behzat Uygur larla beraber aynı sahneyi paylaşıyorum. Geçen sezon içinde sergilediğimiz 3 oyunda birden rol aldım.”Benimle Oynarmısın” “Komedi Komedi””ve “Tuhaf İkili”. Bu sezonda “Hassta Etme Adamı” isimli oyunla perdelerimizi açtık. Alkışımız bol olsun. Sinema benim için apayrı bir nokta. “Abdülhamit Düşerken” isimli sinema filmiyle bunun tadına vardım. Birkaç sinema filminden sonra son dönemde ses getiren “Eyvah Eyvah” ve “Eyvah Eyvah 2 “ filmleri de benim için unutulmaz iki serüvendir. En son Antalya Film Festivalinde 5 ödül alan “Güzel Günler Göreceğiz” de Bekir karakterini oynamakta bana gurur vermiştir. Ayrıca 2013 Nisan ayında Amerika da vizyona girecek “Trajedi” isimli Amerika-Hollanda yapımı bir korku filminde rol aldım. Tiyatro, sinema, dizi oyunculuğu yanı sıra dublaj yapmakta ve reklam oyunculuğu da görev almaktayım. En sondan sıralarsak TEB (2012), Yudum(2011),Aygaz(2005),Türk Net(2003)

nazlıhan Başak İlhan

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Profesyonel çalışma hayatına okul yıllarında başlayan İlhan,tiyatro sahnesinde Haldun Dormen , Levent Kırca ve Enver Aysever ile çalıştı. Bir kış öyküsü,Amphıtryon ,Lüküs Hayat,Artiz Mektebi,Les Miserables, Hisseli Harikalar kumpayası,Güneşi güldüren soytarı ve Sefiller müzikali gibi bir çok müzikal oyunda yer aldı.Televizyon çalışmaları arasında Trt ekranlarında Tele-Pazar programında müzikal-kabare programı yapmış ve aynı kanalın eğlence programlarında ramazan kantoları adı altında farklı bir repetuarla ekrana gelmiştir. Ekranda Çat Kapı,Kuş Dili,Karınca Yuvası,Öğretmen Kemal,Çocuklar Duymasın ve İsmail Baki Tv gibi sevilen tv dizilerinde rol almıştır.

Nejat Uygur Jr.

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:

Nurten İnan

Doğum Yeri: -

Doğum Tarihi: -

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Hassta Etme Adamı, Komedi Komedi, Benimle Oynar mısın Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü\'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra 3 yıl oyunculuk eğitim ve kariyerine İngiltere\'de devam etti. 2012-2013 Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu’nda “Benimle Oynar mısın? “Komedi Komedi “ve “Hasta Etme Adamı” adlı oyunlarda hala oynamakta. 2012 Galata Perform’da Sylvia Dow’un yazıp Fana Cioban’ ın yönettiği “Otto” adlı Performans projesinde yer aldı. 2012 İstanbul Devlet Tiyatrosu Nazım Hikmet “Ne Güzel Şey Hatırlamak Seni” adlı şiir gösterisinde asistanlık yaptı. 2009 -2011 LAMDA – ( London Academy of Music and Dramatic Art ) oyunculuk eğitimi aldı ve yıl sonu projesinde Sheakespeare’ in Bir yaz Gecesi Rüyası’ nda Helena karekterini oynadı. 2010 London City Academy de Müzikal Tiyatro eğitimi aldı ve okulun yıl sonu gösterisinde yer aldı. 2010 Londra’da New Wimbledon Tiyatrosu’ nda " Evita" adlı müzikalde oynadı. 2009 Translantic Film Acting for Camera okulunda İngiliz ve Amerikalı yönetmen-eğitimcilerden kamera önü oyunculuk dersleri aldı. 2008 İngiltere’de Hampton Court Studios da kamera önü oyunculuk eğitimine başladı ve burada hocası İngiliz aktör Brian Deacon\'la birlikte çalıştı. Sahne aldığı bazı oyunlar; 2006– 08 “ Sevgili Doktor” – Anton Çehov (Pera Güzel Sanatlar Eren Uluergüven Sahnesi) “ Bir Şehnaz Oyun” – Turgut Özakman (İstanbul Devlet Tiyatrosu, AKM Büyük Salon) 2005 / 06 “ Madrid’de Dizeler – ( Pera Güzel Sanatlar Eren Uluergüven Sahnesi ) “ Yaşasın Barış” – Hasan Erkek (İstanbul Devlet Tiyatrosu) 2004 / 05 “ Çayhane “- John Patric (İstanbul Devlet Tiyatrosu AKM Büyük Salon) “Kuvayyi Milliye “ - Nazım Hikmet (İstanbul Devlet Tiyatrosu AKM Büyük Salon) “Masal Bahçesi” – Ali Taygun (TOBAV ) Tiyatro Opera Bale Araştırma Vakfi Ortaköy Afife Jale Sahnesi

Okan Karacan

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1977

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Güldüren Şüphe İlk ve orta öğrenimini, İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Terakki Vakfına ait Özel Terakki Lisesi'nde aldı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü kazanan Karacan, bu üniversiteyi tamamlayamadı. 1995 yılında ise kısa bir süre turizm alanında ticaret hayatına atılmıştı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği Müzikoloji bölümünü kazanarak, buradaki eğitimini 8 yılda tamamlayabildi. Bu esnada pek çok çocuk tiyatrosunda çalışan Karacan, 2002 yılında Tiyatro Portakal'da Sigara Böreği isimli tiyatro oyununda rol alarak oyunculuk hayatına başladı. Tiyatro oyunculuğunu BKM ve Uygur Kardeşler'de devam ettirerek geliştirdi. Buradan televizyon alanına geçen Karacan, çeşitli televizyon programlarında sunuculuk ve ardından bazı televizyon programlarının yapımcılığını yapmıştır. Karacan, bu süre içerisinde çeşitli televizyon dizilerinde de rol almış ve yine bu yıllar arasına iki radyo programı sunuculuğunu da sıkıştırmıştır. Sinema oyunculuğu alanında ise; ilki 2007 yılında üçüncüsü ise 2013 yılında çekilen Çılgın Dersane serisi sinema filminde doktor Bilgin karakterini canlandırmıştır. Karacan halen yurt dışında Karacan Artistik Hizmetler adıyla hizmet veren bir yapım şirketini çalıştırmaktadır. Aynı zamanda 2011 yılından bu yana çeşitli telemarketing organizasyonlarında çalışmaktadır.

Önder Keskin

Doğum Yeri: Adana

Doğum Tarihi: 1968

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Hassta Etme Adamı, Komedi Komedi, Benimle Oynar mısın,Tuhaf İkili 1968 yılında Adanada doğdu.1987-1990 Adana Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Adana Devlet Tiyatrosu, Çukurova Sanat Tiyatrosu, Koza Çocuk Tiyatrosu, Gösteri Sanatları Merkezi, Çetko Çocuk Tiyatrosu, ve Adana Şehir tiyatrosu\'nda Tiyatro Faaliyetlerine devam etti. Konservatuvar ve Özel okullarda Tiyatro Eğitmenliği görevlerinde bulundu. Profesyonel Animatörlük, Sunuculuk ile Televizyon programları yapım ve yönetimini üstlendi. Zerda isimli dizi film ile Adana-İstanbul arasında iletişim başladı. Zerda dizi projesinden sonra İstanbul\'a yerleşti. Burada sırasıyla Tiyatro Altınok, Kartal Sanat Tiyatrosu ve son olarak Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu\'nda aktif tiyatro çalışmalarına devam etti. Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosunun 2008/2009 sezonu Tuhaf İkili isimli oyunuyla aktif tiyatro yaşantısına devam etti.Zerda, Haziran Gecesi, Karagümrük Yanıyor, Hayal ve Gerçek, Kara inci, Kezban Yenge, Tatlı Hayat, En Son Babalar Duyar, Çat Kapı, Belalı Baldız, Aşk\'ın Mucizeleri rol aldığı dizilerden bazılarıdır. "Bir Mucizedir Sinema" isimli Sinema Filminde de rol almıştır. "İklimsa Sigma Klima" reklam filminde de Padişah karakterini canlandırmıştır.tv8 de "benimle oynarmısın"adlı tiyatro programında da oyuncu olarak görev alan M.Önder KESKİN halen çengelköy ilköğretim okulunda drama eğitmenliği ve SÜHEYL BEHZAT UYGUR tiyatrosunda oyunculuğa devam etmektedir.Rol aldığı bazı oyunlar:Bir şehnaz oyun,Atçalı kel Mehmet,Alo orası tımarhane mi,Kocamın nişanlısı,Resimli Osmalı Tarihi,Düğün yada Davul,Tuhaf ikili,Komedi Komedi,Benime oynarmısın,ve halen oynamkta olduğu Hasta etme adamı

Sedat Demir

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Boynuz Kulağı Geçer

Sinem Kobal

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1987

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Kodum mu Oturturum 14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize, Hemşinli bir ailenin kızıdır.[1] Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır. Kerem adında Selenadizisinde Atacan Baybars adlı karakterini canlandıran bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Star TV\'de yayınlanan Hürrem Sultan dizisinde rol Ayşe karakterini canlandırmıştır. Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi\'den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi\'ni 2001 yılında bitirmiştir. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır. Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez "Dadı" adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu\'nda çalışmıştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur. atv’de yayınlanmış olan Selena adlı bir fantastik dizide Selena adlı bir karakteri oynamıştır. Akatlar Kültür Merkezi\'nde yapılan "Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni"nde başrolünü oynadığı Selena dizisi En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende En Sevilen Türk Kadın Oyuncu seçilmiştir. 2010 Yazında Kanal D\'de başlayan daha sonra Star TV\'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı. 5 Şubat 2010\'da Romantik Komedi http://www.beyazperde.com/filmler/film-180817 filminde "Didem" karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013\'de ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı.

Tarkan Koç

Doğum Yeri: Ankara

Doğum Tarihi: 1971

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Güldüren Şüphe 1971 Ankara doğumlu olan Tarkan Koç, 1988 yılında Kabataş Erkek Lisesi\'nden mezun oldu. Aynı yıl Mimar Sinan GSÜ Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümüne girdi. 1997 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Devlet Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda görev aldı.

Taylan Erler

Doğum Yeri: 1966

Doğum Tarihi: İstanbul

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Güldüren Şüphe 1966 yılında İstanbulda doğdu. 1985 yılında İstanbul radyo gençlik korosunda bariton korist olarak eğtim aldı ve konserler verdi. 1994 de dialog anlatım iletişim okulundan oyunculuk eğtimi alarak M.E.B diploması ile mezun oldu ve o yıllarda öğretmenleri ve eğitmenleri ile sahneye çıkma fırsatı buldu. 1995 ve 2007 yılları arasında birden fazla tiyatro topluluğu ile çalıştı. Şan ve tango dersleri aldı. Yönetmenliğini Maznum Kiperin yağtığı ‘’ Bugün benim doğum günüm ‘’ ve ‘’ Kadın ile memur ‘’ adı oyunların yönetmen yardımcılığını yaptı. 2008 yılında yani 15 yıl aradan sonra Caz müzisyenliğine geri dönüp tiyatro çalışmaları ile beraber sürdürmektedir. Nişantaşı Dialog Anlatım ve İletişim\'de kurs almıştır. Marmara Eğitim Kurumu Tiyatro Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. Orta derecede İngilizce ve Rusça, iyi derecede de Almanca bilmektedir. Kanal D\'de sunuculuk yapmış; Radyo Fener ve Radyo Pop\'da radyo programcılığı yapmıştır. Pekçok reklam filminde de rol almıştır.

Tuncay Kaynak

Doğum Yeri: Gönen Balıkesir

Doğum Tarihi: 1956

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Komedi Komedi, Benimle Oynar mısın,Tuhaf İkili Doğum Tarihi:15 Haziran 1956 Doğum Yeri:Gönen Balıkesir Eğitim Durumu:Marmara Üniversite İşletme Fakültesi

Volkan Saraçoğlu

Doğum Yeri: Erzincan

Doğum Tarihi: 1 =cak 1954

Hakkında:
Erzincan'da doğdu. Liseyi Erzincan'da bitirdi. 1971 yılında İstanbul Maçka teknik makina bölümünden mezun oldu ve aynı yıl İstanbul'da Üç Maymun Kabere tiyatrosu 'nda profosyenel oldu. 1990 yılında ha zine ve dış ticaret mürlüğünden emekli oldu. 2007 yılında Sinan Bengier ve Ayberk Atilla ile kendi tiyatrosunu kurdu kendi yazdığı İnsanın içi iğneli fıçı adlı oyunu bir yıl oynadı. Tv'de bir dönem Star Tv'de kült olmuş dizilerden Bir Demet Tiyatro'da Numan karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Volkan Saraçoğlu bir süredir redavi gördüğü hastanede 5 Ekim 2014'te vefat etmiştir. [2] Cenazesi Habibler Yeşil Yayla Mezarlığı'na defnedilmiştir.[3]

Yasemin Öztürk

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Kodum mu Oturturum Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim gördü. Pek çok TV programında sunuculuk yaptı. 1999 yılından itibaren çeşitli TV dizilerinde rol alan Yasemin Öztürk, ilk olarak 2002 yılında TRT\'de yayınlanan Koçum Benim adlı TV dizisinin başrol oyuncularından biri olarak görev aldı. Son olarak 2012 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı TV Dizisi\'nde Psikolog Funda rolünü canlandırdı.

Yeliz Doğramacılar

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi: 1978

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Kodum mu Oturtutum Yeliz Doğramacılar (d. 1978) Oyuncu ve Sunucu. Show TV\'de bir aralar Sunuculuk yapan Yeliz, Birçok dizide rol üstlenmiştir.

Yıldırım Öcek

Doğum Yeri: 16 Haziran 1952

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Güldüren Şüphe Gerçek Ad:Ahmet Yıldırım Öcek Doğum Tarihi:16 Haziran 1952 Eğitim Durumu:Lise

Zeynep Yaldız Pamuk

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Tuhaf İkili, Komedi Komedi, Benimle Oynar mısın

Zeyno Gönenç

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: 3 Salakşörler İlkokul ikinci sınıftayken annesinin yönlendirmesiyle bale eğitimi almaya başlayan Zeyno Günenç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü\'nden mezun oldu. Bursa Devlet Tiyatrosu\'nda üç yıl çalıştı. Bu kurumdan istifa edip bir yıllığına Kanada Vancouver\'a giderek eğitimini geliştirdi. Yurtdışı da dahil olmak üzere birçok özel radyoda yapımcı ve sunucu olarak çalıştı. Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerle "Üç Salakşörler" adlı oyunla üç yıl süren bir turneye çıkarak Türkiye\'nin birçok yerini gezdi. Çocuklar Duymasın adlı dizideki "Dominant Gönül teyze" karakteriyle ünlendi. Okan Bayülgen\'le bir evlilik geçiren sanatçı, Tiyatrokare topluluğunda çalıştı. TRT\'de yaptığı sabah programından bazı baskılar [1] nedeniyle ayrıldığı ileri sürüldü. 1988 yılından itibaren çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol aldı.

Zülfikar Yazgaç

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Hakkında:
Oynadığı Oyunlar: Boynuz Kulağı Geçer, Teleköle, Güldüren Şüphe, Kodum mu Oturturum